Scouting Maassluis logo

Welpen: Opkomst brand-meester

Terwijl de andere welpen binnen in het gebouw druk bezig waren met het opfrissen van hun knoop kunsten met Tabaqui en Raksha, waren Chil en Hathi buiten bezig met de welpen om te laten zien wat er nu eigenlijk niet goed gaat met water en vuur! (in bepaalde situaties). Daarom even deze korte Slow-Mo van de demonstratie!
Award 2013

Kinderen & veiligheid

Wij vinden veiligheid belangrijk. Werken met kinderen betekent een stap zetten om misbruik tegen te gaan. Al onze leiding heeft een goedgekeurde (VOG) verklaring omtrent gedrag voordat zij lid mogen worden bij onze scoutinggroep.

Award 2011

Scouting Academy

Als vrijwilliger bij Scouting leer je veel. En bij scouting Academy kan je zelf modules volgen die handig zijn in je persoonlijke én zakelijke leven. Zo werken we aan een veilige en goede basis voor elke vrijwilliger.

Meer weten over ons vrijwilligersbeleid?

Scouting Maassluis Karel Doormangroep