Scouting Maassluis logo

Foto’s Landscouts Kamp 2018, Eiland van Maurik

Het zomerkamp is alweer voorbij gevlogen! Om nog even (na) te genieten van deze fantastische week op ons eigen onbewoonde eiland kun je hier de foto’s bekijken. 2018-07-15-15h00m24
Award 2013

Kinderen & veiligheid

Wij vinden veiligheid belangrijk. Werken met kinderen betekent een stap zetten om misbruik tegen te gaan. Al onze leiding heeft een goedgekeurde (VOG) verklaring omtrent gedrag voordat zij lid mogen worden bij onze scoutinggroep.

Award 2011

Scouting Academy

Als vrijwilliger bij Scouting leer je veel. En bij scouting Academy kan je zelf modules volgen die handig zijn in je persoonlijke én zakelijke leven. Zo werken we aan een veilige en goede basis voor elke vrijwilliger.

Meer weten over ons vrijwilligersbeleid?

Scouting Maassluis Karel Doormangroep