Scouting Maassluis logo

Eerste opkomst van 2017, Winterspelen van Fort Simpson.

Afgelopen zaterdag was het weer zo ver, de winterstop is voorbij en scouting is weer begonnen.
En zoals traditie het beaamt betekent dit voor de welpen dat het tijd is voor de winterspelen van Fort Simpson! Hierbij zijn de welpen per nest de competitie aangegaan om te kijken wie het beste was in bobsleeën; ijshockey; wie de beste, mooiste sneeuwpop kan maken, en als afsluiting een sneeuwballen gevecht (alles gelukkig veilig warm binnen).   Aan het einde bleek, wederom voor het 28ste jaar op rij, dat alle teams even sterk waren en is het uiteindelijk geëindigd op een viervoudig-gelijkspel!

Tags: ,

Award 2013

Kinderen & veiligheid

Wij vinden veiligheid belangrijk. Werken met kinderen betekent een stap zetten om misbruik tegen te gaan. Al onze leiding heeft een goedgekeurde (VOG) verklaring omtrent gedrag voordat zij lid mogen worden bij onze scoutinggroep.

Award 2011

Scouting Academy

Als vrijwilliger bij Scouting leer je veel. En bij scouting Academy kan je zelf modules volgen die handig zijn in je persoonlijke én zakelijke leven. Zo werken we aan een veilige en goede basis voor elke vrijwilliger.

Meer weten over ons vrijwilligersbeleid?

Scouting Maassluis Karel Doormangroep